Вібротрамбовки

Новинка
Вібротрамбовка Husqvarna LT 6005 11
Немає в наявності
9678545-05
Двигун:Бензиновий Потужність двигуна, Вт:2600 Розмір плити, мм:330*280 Потужність, л/с:3,5
0
110268грн.
Двигун Бензиновий
Потужність двигуна, Вт 2600
Розмір плити, мм 330*280
Потужність, л/с 3,5

Вібротрамбовки

Поради щодо вибору вібротрамбовки

Ущільнення в'язких матеріалів з дуже високою щільністю - таких як асфальт, ущільнення нев'язких матеріалів - щебінь, пісок або гравій за допомогою сучасного інструменту це завдання, що ефективно і швидко вирішується. Вібротрамбування – обладнання для ущільнення ґрунту, який за рахунок конструктивних особливостей може використовуватися для вирішення локальних завдань.

Найбільш затребувані вібротрамбовки для ущільнювальних робіт у випадках локального використання там, де немає можливості використовувати великогабаритну будівельну техніку. У траншеях, для роботи впритул до стін – ущільнення ґрунту перед укладанням вимощення, для внутрішніх робіт – трамбувальна машинаможе базуватися на електричному, бензиновому або дизельному двигуні.

Особливості використання

Вібротрамбувальна техніка запропонована на сучасному ринку в широкому діапазоні потужностей, технічних характеристик та показників до застосування. Для яких умов та конкретних завдань слід купити трамбування:

  • Закрите приміщення, обмежений простір – вібротрамбування на електричному двигуні підходять для ущільнення підлог у приміщенні, двигун невибагливий в обслуговуванні, робоча зона обмежена лише довжиною мережевого шнура;
  • Трамбовка з невеликою вібрацією та значною амплітудою коливання – укладання гравію, щебеню, піску та інших нерудних матеріалів;
  • Дорожнє будівництво – локальне укладання асфальту – слід купити вібротрамбовку з високою частотою вібрації та невисокою амплітудою;
  • Дизельні вібротрамбовки використовуються у масштабному цивільному, промисловому будівництві, характеризуються високою потужністю, їх можна використовувати тривалий час із максимальними навантаженнями.

Важливим фактором є дотримання техніки безпеки, фахівці рекомендують перед початком робіт перевіряти захисні пристрої та надійність кріплень. Щодня контролюється мастило трамбувального механізму. Обов'язково – трамбувальний черевик на поверхні, що ущільнюється, повинен бути розташований ідеально рівно, тоді техніка працюватиме з повною віддачею.

Де замовити трамбування за вигідною ціною?

Купити бензинову трамбування від відомих виробників – в магазині Дінстех запропонована вигідна ціна та зручні умови оплати та доставки. Трамбовка ручна може також поставлятися зі змінними плитами різної ширини, що значно розширює спектр можливостей інструменту.

Онлайн курсы IT