Алмазне свердління

Алмазне свердління

Поради щодо вибору установки алмазного свердління

Надійність, багатофункціональність та швидкість – алмазне свердління бетону

Монтаж систем опалення, водопостачання, вентиляції, енергопостачання та взагалі свердління будь-яких круглих глухих та наскрізних отворів у підлозі чи стіні – зазвичай пильна та трудомістка робота. Алмазна свердлильна установка таки позбавляє застосування значних зусиль, а фіксація обладнання на стійці дає можливість максимально точно висвердлити отвір необхідного діаметра.

Встановлення алмазного свердління - за якими критеріями вибрати та купити:

  • У разі необхідності працювати на об'єктах, віддалених від ліній електропередач, підбираються установки, що працюють на бензиновому двигуні (2-тактні мотори з вертикальним розташуванням клапанів різної потужності);
  • Бурильні установки з електричним двигуном ділять на три та однофазні. Однофазні дрилі невеликої потужності обладнані системою повітряного охолодження та здатні просвердлити отвори різного діаметру;
  • На обладнання з трифазним двигуном встановлюється система водного охолодження, за рахунок цього та більшої потужності вага інструменту збільшена.

Особливості

Алмазне свердління може використовуватися не тільки як свердління бетону – практично будь-який матеріал може піддаватися обробці. Асфальт, цегла, камінь, проби скельних порід, залізобетон – алмазний свердло швидко впорається з поставленим завданням.

Особливостей та переваг цього інструменту достатньо – в першу чергу слід відзначити дуже високу точність роботи, та можливість свердлити отвори під нахилом, для цього у стійках передбачений нахил станини з надійною фіксацією. Низький рівень шуму та можливість використання дренажу для «придушення» пилу дозволяє використовувати обладнання в житловому будинку.

Алмазне свердло характеризується безпрецедентно високими показниками міцності та зносостійкості, широкий вибір діапазонів коронки – від 12 до 1200 мм та пристойна швидкість свердління – від 1 до 10 см/хвилину з лишком окупають витрачені кошти.

Популярні виробники

Ринок якісного та перевіреного інструментарію налічує кілька перевірених часом та досвідом виробників, найвідоміші з яких: Husqvarna (Швеція), Diam (Корея), Ridgid (США), Bosch (Італія), EIBENSTOCK, AGP,

Dr.Schulze, Rems (Німеччина), Shibuya (Японія), Tyrolit (Австрія). Ціна на дане обладнання в нашому магазині повністю відповідає високій заявленій якості.

Онлайн курсы IT