Точковий лазер

Точковий лазер

Поради щодо вибору вимірювальних інструментів

Скрізь, де необхідні точні роботи з площинами та кутами, а це промислове, цивільне, дорожнє будівництво, внутрішні та зовнішні роботи, геодезія, інженерія, металоконструкції та багато іншого – необхідний високоточний вимірювальний інструмент.

Один з найбільш затребуваних та універсальних помічників у будівництві та ремонті виправдано вважається рівень будівельний лазерний. Область використання його дуже широка, і зручність роботи відзначається всіма будівельниками без винятку. Потрібно розмітити опалубку, спроектувати перегородки, стіни, просто укласти плитку у ванній або гіпсокартон на стелю - лазер будівельний заощадить і час, і витрати ручної праці.

Класифікують лазери за принципом зорового сприйняття площин: найпростіший девайс - лазерна рулетка, лазер точковий - вибудовування від 3 до 5 точок, лазер ротаційний - обертання променя з різною швидкістю вибудовує рівну лінію, що світиться. Області застосування так само різняться - купити будівельний лазерний ротаційний необхідно для роботи на великих будівельних майданчиках, дальність вимірювань може досягати 400 метрів, точкові лазери можуть використовуватися як у побуті, так і будівельними підрядниками.

Потрібен надійний точковий лазер?

Точкові лазери від відомих виробників характеризуються практично нульовою похибкою – кілька десятих міліметрів на 1 метр. Лазер точковий проектує промені на поверхню в кількох напрямках одночасно – верх/вниз, праворуч/ліворуч і вперед. Таким чином, відразу ж вибудовується чітка геометрія простору для зручного контролю кутів при обробних роботах.

Лазери точкові – максимум переваг та комфорту:

  • Корпус захищений від пилу, попадання вологи та крапель фарби, спеціальні гумові демпферні вставки пом'якшать удар під час падіння (наприклад, зі штатива);
  • Потужний промінь відзначить яскраві точки, які чудово видно у сонячну погоду;
  • При можливому положенні «розгоризонтування» промені починають блимати – сигналізує про неправильну розмітку;

Точковий лазер обладнаний багатофункціональним кріпленням - можна кріпити на штатив, на стропу, або на магніт.

Як замовити точковий лазер в інтернет-магазині?

Купити в Україні лазерний рівень у магазині Дінстех – зручно та вигідно. Якість, обов'язкова сертифікація, гарантійні зобов'язання та демократична ціна – наші менеджери проконсультують Замовника за будь-якою обраною моделлю та в найкоротші терміни оформлять замовлення.

В категорії немає товарів

Онлайн курсы IT