Системи поливу

Системи поливу

Як вибрати якісну систему поливу?

При виборі пристроїв для зрошення та поливу необхідно керуватися кількома аспектами – який саме полив краще для рослин – якщо це теплиця, оранжерея, або лінійно висаджені овочі – краплинний полив буде ідеальним рішенням, економічним та ефективним одночасно.

Коли йдеться про поливання газону – система поливу може комплектуватися дощувачами, розпилювачами струменя води до дрібнодисперсного туману, і трава завжди буде зеленою, і витрата води незначною.

Система крапельного поливу буває різної протяжності, різного рівня складності розгалужень, використовуючи пульт управління, датчики вологості, таймери можна в рази підвищити якість поливу, а отже, і врожайність. Якість матеріалів є основним фактором, що забезпечує міцність та довговічність роботи – крапельні стрічки, шланги та центральна труба виготовляються з ПВХ, стійкого до УФ, гнучкого та міцного, який легко змотується для зберігання, без перегинів та заломів.

Якісні системи поливу легко монтуються, великий вибір фітингів дозволяє прокладати трубу для поливу на будь-яку довжину та будь-яку конфігурацію.

Де придбати систему поливу та зрошення?

Купити систему поливу можна в базовій комплектації, якщо параметри ділянки відповідають, або за допомогою запропонованого асортименту – сполучної арматури, шлангів, системи управління, дощувачів, спринклерів та багато іншого скомпонувати саме такий полив, який буде найбільш ефективним для конкретного завдання.

Пропонуючи все для краплинного поливу, інтернет магазин Дінстех забезпечує Замовників висококласною, надійною та безвідмовною продукцією, яка зведе трудовитрати до мінімуму. Кропельний полив купити в інтернет магазині необхідно особливо для фермерських господарств Україна, переваги;

  • Можливість закладати різні режими подачі води – 2,4, 8 і вище л/година, за допомогою датчиків вологості на пульті керування режим може коригуватися;
  • Зручна подача мінеральних речовин, при краплинній подачі добрива краще вбираються та засвоюються;
  • Ґрунт не вимивається, не перезволожується, на листя не потрапляє волога, тому вони не вигорають на сонці.

Популярні виробники

Системи поливу та зрошення Gardena, Hunter, Karcher, Weathermatic – це розроблене, протестоване обладнання, що пройшло гідравлічні випробування, що працює з критичними показниками вологості та температури, з брудною технічною водою. Поливна система з автоматичним керуванням це економно, безпечно та результативно, підвищується врожайність і в рази знижуються витрати води.

Онлайн курсы IT