Штанги для поливів

Штанги для поливів

Функціональне призначення штанг для поливу

Полив рослин у теплицях, оранжереях, на відкритому просторі, догляд за клумбами або квітами в горщиках, підвішених на висоті (ампельні рослини) – поливати рослини з комфортом як для них, так і для садівника можна за допомогою універсальних пристроїв.

Штанги для поливу різної висоти, що розпорошують воду в різних режимах – від м'якого розсіювання до одного потужного струменя дають можливість у короткий термін охопити поливом велику територію, при цьому якість процесу буде на високому рівні. М'яке розсіювання води дозволяє з мінімумом витрат покрити велику площу, не нахиляючись, полити під корінь, для стаціонарного зрошення можна підвісити штангу у зручному місці.

Для чого може використовуватися штанга для поливу:

  • Прибирання садових доріжок – змивання бруду, пилу з тротуарної доріжки за допомогою спрямованого струменя води;
  • Миття садових меблів, машини, техніки – зручно, швидко та комфортно, очищення від пилу душем з розсіювачем, видалення плям бруду жорстким струменем води;
  • Зрошення арок із квітами, рухлива головка, що розсіює воду, висота штанги плюс напір води дозволяє поливати рослини на висоті до 3 – 4 метрів.

Переваги використання штанг

В першу чергу слід відзначити надійність і довговічність всіх пристосувань – купивши все для поливув нашій компанії, можна комбінувати системи поливу води для поливу будь-якої площі та форми – грядки, клумби, прибудинкові лужка.

Штанги, шланги та конектори комплектуються стандартними стиковими з'єднаннями, штангу зручно тримати в руці, рукоять виконана з матеріалів, що не ковзають. Зручно перемикати режими подачі води та контролювати її витрату однією рукою – лише натискання кнопки. Передбачена спеціальна скоба для підвіски – і штангу для поливу можна використовувати як садовий душ.

Популярні виробники

Пропонуючи все для поливу, інтернет магазин Дінстех реалізує лише висококласну, перевірену часом продукцію, яка не перший рік користується популярністю на українському ринку Gardena, WASSERNIXE. Міцний композитний пластик не іржавіє з роками, головка штанги легко очищується, взагалі догляд за цими садовими інструментами зведений до мінімуму.

Купити все для поливу із зручним способом оплати та своєчасною доставкою Україна до будь-якого міста – в нашій компанії запропоновані лише найкращі пристрої, розроблені з урахуванням зауважень та вимог користувачів.

В категорії немає товарів

Онлайн курсы IT