Труби пластикові

Труби пластикові

Потрібні якісні пластикові труби?

Полив городу – один із ключових моментів, які відповідають за якість урожаю, зовнішній вигляд газону або галявини, за зростання та здоров'я рослин як на відкритому ґрунті, так і в теплицях, оранжереях. Для городників вибір шлангів для поливу полягає в кількох вимогах - міцність, еластичність, стійкість до скручування, заломів, і важливо - тривалий термін служби.

Пластикові труби поєднують у собі всі ці характеристики – труби рехау виконані з високоміцних, і водночас легких полімерних матеріалів. У чому перевага такої труби для поливу:

  • Можливість використовувати для будь-яких систем поливу - підземної або наземної, стінки труби досить жорсткі і водночас труби rehau легко скручуються при необхідності в компактну бухту;
  • Запропонований асортимент – діаметр труб від 13 до 32 мм, труба витримує високий тиск до 6 атм., для довідки – зазвичай у водопроводі тиск води не перевищує 4 атмосфер;
  • Якісна пластикова труба із спеціальним захисним УФ покриттям стійка до сонячного світла – усередині труби не з'явиться пліснява, грибок, не почне цвісти вода;
  • Труби для крапельного поливу – купити трубу діаметром 16 мм з можливістю інтегрування крапельниць зручно для економії води, для точної та адресної подачі вологи до коріння рослин.

Поради щодо вибору пластикових труб

Купити пластикові труби можна для систем поливу будь-якої складності, протяжності та конфігурації – зазвичай досвідчені фермери рекомендують труби діаметром 32 мм для основної труби, а відгалуження виводити трубами меншого розміру.

Чим зручні труби пластикові – мінімум зусиль при монтажі, величезний асортимент фітингів – кутові, прямі, трійники, редукційні переходи та муфти з різьбленням для підключення кранів роблять установку системи схожою на збирання конструктора. Ціна на шланги та фітинги доступна як для замовників великих партій, так і для приватних споживачів з невеликими ділянками.

Як замовити пластикові труби в інтернет-магазині?

Магазин Дінстех пропонує Замовникам будь-яку зручну форму замовлення – по телефону або через сайт, труба пластикова буде доставлена ​​вчасно, за необхідності партія забезпечується всіма відповідними сертифікатами якості. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором та придбати трубу саме тієї довжини та діаметру, яка потрібна для поливу конкретної ділянки.

В категорії немає товарів

Онлайн курсы IT