Зварювальні генератори

Новинка
Дизельний зварювальний генератор SENCI SCD 200 C
В наявності
SCD 200 C
Вид палива:Дизель Тип:відкритий Номінальна потужність, кВт:5,0 Максимальна потужність, кВт:5,5
0
55800грн.
Вид палива Дизель
Тип відкритий
Номінальна потужність, кВт 5,0
Максимальна потужність, кВт 5,5

Зварювальні генератори

Особливості зварювальних генераторів

Зварювальні генератори – єдине обладнання, що дозволяє отримати висококласний зварювальний шов в умовах віддаленості від централізованих мереж енергопостачання. Це означає – робота в польових умовах, дачний або гаражний ремонт, ремонт комунальних мереж, будівельні, дорожні роботи та багато іншого можливі з гарантією якості та економією робочого часу.

Фактично генератори зварювальні – це електростанція (нехай і невеликий потужності), і зварювальний апарат, який характеризується мобільністю, компактністю та залежно від оснащення можливістю роботи в непростих погодних та кліматичних умовах.

Який генератор вибрати?

Всі генератори для зварювання практично «універсальні солдати», розраховані на роботу в температурних режимах від -5 до +40 °С, можливе зварювання будь-якими електродами, будь-яких видів сталі (чавун, нержавіюча сталь, сплави). Класифікується зварювальний генератор по паливу, що використовується - дизель або бензин:

  • Бензиновий генератор для зварювання, ціна на який повністю відповідає заявленій високій якості, характеризується простотою в експлуатації та обслуговуванні, запропоновані моделі з двигунами різної потужності. Позитивні якості – робота при низькій температурі, компактність, мінімум підготовчих робіт, на панелі управління встановлені контролери, захист від перегріву трансформатора;
  • Купити зварювальні генератори інверторного типу у Києві, в Україні з доставкою необхідно в тих випадках, коли вимоги до якості шва надзвичайно високі – генератор «видає» стабільно постійну частоту струму 50 Гц, що особливо важливо для ідеального дугового зварювання;
  • Купити зварювальний генератор, що працює на дизельному паливі, слід для масштабних зварювальних робіт, коли необхідна висока продуктивність праці, виконання великого обсягу за короткий термін із збереженням незмінно високої якості. Дизельний зварювальний генератор комплектується потужним двигуном (від 5 кВт) та характеризується безпрецедентно високим робочим ресурсом.

Особливості експлуатації генераторів зварювальних

Бензиновий генератор зварювальний може працювати без перебоїв до кількох годин (близько 6 годин) на день, цього цілком достатньо для виконання невеликого «фронту робіт». Дизельні зварювальні генератори експлуатуються протягом цілої доби, слід враховувати лише один нюанс – при негативних температурах дизельний генератор запустити дуже складно.

Одна з додаткових незаперечних переваг –зварювальний генератор купити можна не тільки для зварювання, а й для забезпечення електроенергією будівельного інструментарію (дрилі, перфоратори, шуруповерти та інше) або для запитування приватного будинку в ситуаціях з перебоями постачання електроенергії . Безумовна надійність, багатофункціональність, простота та компактність конструкції, високий робочий ресурс – зварювальні генератори – це вигідне та необхідне придбання.

Онлайн курсы IT