Гібридні генератори (бензин/газ)

Гібридні генератори (бензин/газ)

Який генератор кращий?

Генератори, що працюють на двох видах палива – це автономні джерела електроенергії, які значно економніші за альтернативні пропозиції – дизельні або бензинові моделі. Гібридний генератор може працювати на бензині (АІ 92) або зрідженому газі, що дає масу переваг при вимогах до тривалості роботи, незмінно стабільній «рівній» напрузі та витримуванні високих навантажень.

Комбінований генератор – це надійна, мобільна, зручна та безвідмовна міні-електростанція, що забезпечує стабільно якісну напругу в мережі, при цьому споживаючи мінімум палива. Окремо слід зазначити екологічність установки – викид шкідливих речовин в атмосферу зведений до мінімуму.

Переваги гібридних генераторів

Переваги більш ніж достатньо, гібридні генератори характеризуються високим рівнем технічної безпеки, їх оснащення дозволяє використовувати таке обладнання як в домашніх умовах, так і в промислових цілях:

  • Двигун – 4-хтактний, одноциліндровий двигун з верхнім розташуванням клапанів оснащений регулятором температури (відключення при перегріві) та вбудованим датчиком рівня масла (відключення при падінні рівня). Переваги – високий робочий ресурс, можливість працювати за низьких температур, на відкритому просторі, за високої вологості;
  • Надійний ручний стартер, купити газово-бензиновий генератор можна з електростартером (у деяких моделях) збільшений інтервал для заміни мастил та профоглядів, вбудований регулятор напруги – забезпечується постійна стабільність вихідної напруги у показниках 50 Гц – 220В; /li>
  • Міцність конструкції – генератор бензин-газ монтується на міцну сталеву раму, у конструкції передбачені спеціальні антивібраційні подушки, тому рівень шуму та вібрації зведений до мінімуму;
  • Економічність – в Україні генератори бензиново-газові користуються незмінно високим попитом, оскільки газове паливо значно дешевше за бензин, і до того ж моторесурс двигуна значно збільшений;
  • Живлення 220V та можливість підключення акумуляторів 12V.

Генератори комбіновані газ-бензин також характеризуються тривалістю роботи – місткий бак для палива, плюс економна витрата дозволяє тривалий час працювати без відключень, що важливо як в умовах домашнього, так і комерційного використання.

Де купити якісний генератор для дому?

У компанії Дінстех, де ціна повністю відповідає якості, купити гібридний генератор для будинку можна в Києві або з доставкою по регіонах. Бензиново-газовий генератор оснащений заземленням, лічильником мотогодин, вольметром, легко запускається, економно витрачає паливо і працює практично в будь-яких погодних умовах.

Продумана конструкція двигуна (альтернатор з мідною обмоткою) забезпечує більшу потужність на тривалий період роботи, в комплект входить газовий редуктор, для придушення шуму вбудований глушник.

В категорії немає товарів

Онлайн курсы IT