Колонки

Новинка
Колонка водозабірна з автостопом Gardena підземна
В наявності
08266-20.000.00
0
1350грн.

Колонки

Які бувають водозабірні колонки?

Кожна система поливу є комплексом інженерних пристроїв, незалежно від обсягу площі – від 6 соток до десятка гектар найважливішим є джерело надходження води. Якщо бути точніше, його розташування, сучасний ринок пропонує водозабірні колонки, за допомогою яких підключення шланга займає кілька хвилин, серед переваг:

  • Розташування колонки – необов'язково використовувати шланги великої довжини, кілька колонок, встановлених по ділянці, дадуть можливість забезпечити водою будь-який куточок, використовуючи шланги невеликої довжини;
  • Не тільки полив – тиску в системі зазвичай достатньо для прибирання листя та бруду з прибудинкових доріжок, для миття машини або садових меблів;
  • Колонка монтується нижче стебел трави, щоб стригти газонну траву було зручно та безпечно;
  • Конструктивні особливості – колонка водозабірна оснащена спеціальним знімним фільтром, який затримує листя, бруд та легко чиститься;
  • Колонка захищена від проростання трави широким сферичним фланцем;
  • Кришка, що відкриває доступ до колонки, має сферичну форму та повністю ховається всередині, тому при догляді за газоном на поверхні немає жодних перешкод.

Чим зручно - за допомогою повітря, що нагнітається, що подається через компресор в колонку, поливальна система без проблем консервується на зиму - підготовка і процес займає мінімум часу і зусиль.

Де в Україні можна замовити колонки?

Устаткування для поливу, купити яке можна в магазині Дінстех – це насамперед надійні та висококласні пристрої, дизайн яких продуманий до дрібниць. Водозабірна колонкаgardena служить протягом багатьох років, виготовлена ​​з міцного композитного пластику, який не піддається корозії та відмінно зберігається від сезону до сезону.

Зручність підключення - водозабірні колонки легко монтуються в систему поливу і розраховані на роботу під тиском до 4-5 бар, але зазвичай полив здійснюється при тиску, що не перевищує 2 бар. Підключати до колонки можна будь-який пристрій – дощувачі, пістолети, водопровідні крани, шланги, стрічки крапельного поливу, загалом все, що призначене для доставки води до рослин.

Популярні виробники

У нашому магазині запропоновані лише ті бренди та виробники, які давно перевірені роками експлуатації та заслужили довіру та високу репутацію у користувачів. Садове обладнання та підручний інструментарій марок Gardena, Irritek, Hunter, GRAF популярні, легко впізнавані та надійні у використанні.

Онлайн курсы IT