Повернення та гарантія

Повернення товару в магазині dinstex.com.ua


Закон України гарантує, що кожен покупець має право протягом 14 днів з моменту придбання товару відмовитися від будь-якого товару належної якості, який не використовувався, зберіг свій початковий вигляд та упаковку.

Наш магазин дотримується законодавства України та в деяких випадках надає своїм покупцям розширений термін повернення товару, оскільки ми впевнені в якості наших товарів.

Всі товари, куплені в нашому фізичному магазині чи інтернет-магазині "dinstex.com.ua", підпадають під закон "Про захист прав споживачів". Щоб уникнути непорозумінь, переконливо просимо вас дотримуватись умов та процедури повернення товарів у нашому магазині.

Гарантія


Гарантійний період - це період, під час якого покупець має право вимагати від продавця або виробника усунути дефекти товару. Весь товар ТМ, представлений на нашому сайті dinstex.com.ua, має офіційну гарантію виробника.

Термін гарантії залежить від виду та типу товару, а також зазначений на його картці. Гарантія починає діяти з дня передачі товару покупцеві, або з дня доставки товару покупцеві, якщо товар було замовлено в інтернет-магазині.

Гарантійне обслуговування товару може включати ремонт, заміну на аналогічний товар або повернення коштів покупцеві в залежності від конкретного випадку.
Онлайн курсы IT