Про нас

Займаючись продажем професійного обладнання, ми думаємо насамперед про комфорт наших клієнтів. У своєму розвитку ми робимо ставку на просування виключно оригінальної продукції провідних світових виробників та високоякісне обслуговування наших клієнтів.

На даний момент ми пропонуємо Вам електроінструмент та витратні матеріали таких відомих виробників, як Bosch, Dremel, Skil, Metabo, Makita, DeWalt. Садова техніка - Husqvarna, Solo, Oleo-Mac, Honda, Gardena, AL-KO, STIGA, Partner, McCulloch. Човнові мотори – Honda. Генератори - Honda, Geko, Weekender, Kipor, EuroPower, Forte, Briggs & Stratton, AL-KO. Ми пропонуємо лише оригінальний товар! І гарантію від виробника! Наші ціни не фіксовані, до кожного клієнта є індивідуальний підхід.

Наша команда створена на базі фахівців, які щільно працювали з професійним обладнанням. Тому наші консультанти зможуть допомогти Вам у виборі потрібного обладнання. Також у нас є можливість працювати за безготівковим розрахунком з організаціями, яким необхідні документи та ПДВ. Служба доставки доставить обраний Вами товар у вказане місце на території України за максимально короткий час.
Онлайн курсы IT