Газонокосарка-робот Husqvarna AM 550 EPOS (9706567-11)

Новинка
Код товару: 9706567-11
Виробник: Husqvarna
0
В наявності
219999грн.
Знайшли дешевше ?

Роботизована газонокосарка Husqvarna AM 550 EPOS (9706567-11) розроблена для професійного використання, ідеальна для газонів площею до 10000 м². Модель обладнано системою навігації Husqvarna EPOS із направляючими шляхами, AppDrive та точним керуванням зоною. За допомогою віртуальних меж можна визначити кілька робочих зон із різними налаштуваннями, а також встановити зони тимчасової заборони перебування. Працює з всіма типами газонів, проходить вузькі проходи та справляється зі схилами до 45% (24°) з ідеальними результатами скошування – навіть під час дощу. Потрібна виносна станція EPOS.

Особливості:
- Технологія EPOS.
Це навігаційна система, що працює через супутник, а точність позиціювання становить лише 2-3 сантиметри! Відсутність фізичних дротів означає новий рівень надійності та гнучкості з неперевершеними можливостями під час програмування. Дозволяє створити кілька робочих зон з різними графіками та налаштуваннями. Створюйте тимчасові зони заборони перебування та заздалегідь задані транспортні шляхи для більш гнучкого розміщення зарядної станції.
- Зміна маршрутів за допомогою EPOS.
Автоматично розраховує найефективніший маршрут до та від зарядної станції. Він змінюватиме свій маршрут на газоні, щоб уникнути неприємних слідів.
- Додаток Husqvarna Fleet Services.
Додаток Husqvarna Fleet Services надає вам повний контроль над газонокосаркою з можливістю відстежувати, контролювати та аналізувати весь парк продуктів за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука. Ви можете переглядати стан і точне місцезнаходження, надавати їм команди для запуску/зупинки або групово наказуйте їм паркуватися під час штормових попереджень або у разі грому. Налаштування та висота скошування легко регулюються. Отримуйте сигнали тривоги та відстежуйте положення косарки у разі крадіжки – звідусіль. Необхіно використовувати Automower Connect під час інсталяції та створення робочих зон через систему EPOS - без обмежувального дроту.
- Професійний інтерфейс користувача.
Інтерфейс, адаптований для професійного використання, тобто керування всіма налаштуваннями та елементами відбуваються дистанційно через додаток для смартфона Automower Connect/Husqvarna Fleet Services або через ПК/планшет. Світлодіодна індикація стану та кнопка START/STOP спрощує використання для недосвідчених користувачів і мінімізує серйозний вплив на продукт у разі вандалізму.
- Попереджувальні вогні.
Попереджувальні вогні з пульсуючим або безперервним світлом дозволяють побачити робот під час роботи вночі. Зменшує ризик нещасних випадків в громадських місцях.
- Система FOTA - Firmware-Over-The-Air.
Система FOTA з технологією, яка дозволяє операторам оновлювати Програмне Забезпечення за допомогою програми Fleet Services. Завантаження здійснюється дистанційно, без необхідності фізичної присутності біля виробу і втручання в нього.
- Функція appDrive.
Дана функція покликана полегшити процес керування роботом за допомогою смартфону. Використовуйте appDrive, в додатоку Automower Connect, коли створюєте карту скошування за допомогою технології EPOS або переміщуєте продукт між зонами без необхідності носити його.
- Різні схеми скошування.
Покращуйте візуальне враження від газону, змінюючи схему скошування. Завдяки технології EPOS газонокосарка може рухатися паралельними лініями та створювати різні форми скошування, такі як ромби, трикутники та шахові дошки.
- Електричне регулювання висоти скошування.
Електричне регулювання висоти скошування робить зручним налаштування потрібної висоти через програму Husqvarna Automower Connect. Налаштування також доступні з головного меню газонокосарки.
- Таймер погоди.
Налаштування робочого часу відповідно до швидкості зростання газонної трави означає, що газонокосарка Husqvarna Automower буде максимізувати процес скошування в періоди сильного росту трави. У сонячну і / або суху погоду, а також в кінці сезону, газонокосарка буде витрачати менше часу на скошування, що скоротить ймовірність пошкодження газону і газонокосарки.
- Долає нахили до 45%.
Великі колеса з грубим протектором забезпечують відмінне зчеплення навіть на слизькій поверхні. Косарка справляється зі схилами до 45%.
- Гнучке розміщення зарядної станції.
Забезпечує гнучке розміщення зарядної станції в саду, що спрощує інсталяцію і забезпечує надійне підключення до зарядної станції щоразу.
- Унікальна система скошування.
Газонокосарка Husqvarna Automower скошує трохи, але часто, що забезпечує красивий і здоровий газон. Вона оснащена гострими ножами, схожими на леза бритви, виготовленими з міцної вуглецевої сталі, встановленими на ріжучий диск. Це забезпечує ефективну роботу та над низьке енергоспоживання.
- 5-ть ножів.
Комерційні моделі Automower 500-серії та CEORA оснащені ріжучими дисками з 5-ма лезами Enhance HSS, що забезпечує вищу продуктивність скошування. Більша кількість ножів на диск забезпечує більш тонкий зріз і збільшує інтервал між змінами ножів.
- Система контролю балансу.
Автоматичне виявлення та сповіщення про дисбаланс у системі скошування забезпечує безперебійну та тиху роботу. Дисбаланс може бути спричинений відсутністю чи пошкодженням лез, а також подвійним установленням лез.
- Передній бампер.
Передній бампер виготовлений з гуми надає газонокосарці додатковий захист під час зіткнень із деревами, чагарниками та іншими перешкодами на робочій ділянці.
- Захист від крадіжки за допомогою GPS.
Продукти, оснащені Automower Connect/Husqvarna Fleet Services, негайно починають відстежувати своє положення за GPS і надсилають сповіщення на ваші пристрої. Робить інсталяцію надзвичайно безпечною та мінімізує ризик крадіжки.
- Надійність.
Роботизоване скошуння газону — це надійність. Husqvarna протягом 25 років розвитку удосконалила свою концепцію газонокосарки, щоб досягти найвищого рівня надійності роботи, якості та результату скошування з мінімальною втручанням власника.
- Тихий.
Завдяки своїй унікальній ріжучій системі газонокосарка Automower працює надзвичайно тихо.
- Захист від крадіжки за допомогою сигналізації та PIN-кодом.
Високий рівень захисту від крадіжок для кращої безпеки. В разі винесення косарки за визначені межі, вмикається гучна сирена яка може бути деактивованою лише введенням унікального PIN-коду.
- Автоматична підзарядка.
Коли Automower потребує підзарядити акумуляторну батарею, він самостійно знаходить шлях до зарядної станції.
- Робота за графіком.
Завдяки функції тижневого таймера, що легко програмується, можна точно запланувати часові інтервали для роботи Automower.
- Датчики підйому та нахилу.
Якщо робот Automower відірвати від землі або він перекинеться, ножі автоматично зупиняться. Крім того, ножі обертаються на відстані від зовнішнього краю корпусу. Якщо Automower зустріне перешкоду, він зупиниться та змінить напрямок руху, не завдаючи шкоди.
- Працює в дощ.
Automower розроблений таким чином, щоб працювати та забезпечувати найкращий результат скошування за будь-якої погоди (окрім снігу). Життєво важливі компоненти надійно закриті, щоб витримувати дощ, пил і залишки трави.

Артикул для замовлення 9706567-11.

Параметри Газонокосарок
Ширина обробки, см 24
Висота обробки, см 2-6,0
Бічний викид ні
вага, кг 13,8
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Онлайн курсы IT